Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe „Powitanie Lata”, podczas którego wspólnie będziemy świętować 45-lecie działalności Zespołu Tanecznego Bieszczadzkie Żabki.


  • 21 czerwca 2026 r. (niedziela)
  • Godzina 17:00
  • Amfiteatr Miejski w Lesku

Czeka na nas popołudnie pełne tańca, radości, wspomnień i niezwykłych emocji.


W programie:

  • występy grup tanecznych: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki oraz Foks
  • prezentacja zwycięskich choreografii XIII Konkursu Tanecznego „Własne Twórczości”
  • spektakl taneczny „Calineczka” w wykonaniu wszystkich grup zespołu

Po zakończeniu koncertu zapraszamy wszystkich na wyjątkową dyskotekę pod gwiazdami!


Przyjdźcie razem z nami powitać lato i uczcić 45 lat pięknej tanecznej historii – pełnej pasji i niezapomnianych chwil.

Do zobaczenia 21 czerwca w leskim amfiteatrze!