Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe „Powitanie Lata”, podczas którego wspólnie będziemy świętować 45-lecie działalności Zespołu Tanecznego Bieszczadzkie Żabki.
- 21 czerwca 2026 r. (niedziela)
- Godzina 17:00
- Amfiteatr Miejski w Lesku
Czeka na nas popołudnie pełne tańca, radości, wspomnień i niezwykłych emocji.
W programie:
- występy grup tanecznych: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki oraz Foks
- prezentacja zwycięskich choreografii XIII Konkursu Tanecznego „Własne Twórczości”
- spektakl taneczny „Calineczka” w wykonaniu wszystkich grup zespołu
Po zakończeniu koncertu zapraszamy wszystkich na wyjątkową dyskotekę pod gwiazdami!
Przyjdźcie razem z nami powitać lato i uczcić 45 lat pięknej tanecznej historii – pełnej pasji i niezapomnianych chwil.
Do zobaczenia 21 czerwca w leskim amfiteatrze!