Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę i Kartkę Świąteczną
2018-02-01 10:58:16
Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę i Kartkę Świąteczną

Organizatorami konkursu były dwie instytucje: ZSS w Hoczwi i BDK Lesko.  Z całej gminy wpłynęło 38 prac, w tym 21 szopek i 17 kartek.


Komisja w składzie: Joanna Katyńska, Jolanta Kordyaczny, Bożena Pyznarska 23 stycznia oceniła wszystkie prace a 28 stycznia ogłosiła wyniki podczas finału. Wybór był niezwykle trudny, gdyż prace wykonane różnorodnymi technikami  były na bardzo wysokim poziomie.

Grand Prix za najpiękniejszą szopkę zdobyła Julia Kucaba z kl.II SP Lesko. 

W kategorii wiekowej kl.I-IV:
I miejsce przyznano: Dominice Wątor z kl. I SP Średnia Wieś, Patrykowi Wątor z kl. IV SP Średnia Wieś, Kalinie Łybyk kl. IV SP Lesko,
II miejsce: Jakubowi Ścieranka kl. I SP Średnia Wieś, Borysowi i Wadimowi Szczepańskim z kl. I i III SP Lesko, Jakubowi Sawa z Kl. III SP Hoczew,
III miejsce: Wiktorii Kuzickiej z kl. I SP Hoczew, Ilonie Mardosiewicz z kl. I SP Lesko, Antoninie Iskat z kl. III SP Hoczew, Gabrieli Zarzyckiej z kl. IV SP Hoczew.
Wyróżnienia przyznano: Paulinie Karwaj kl. I SP Lesko, Patrykowi Barańskiemu z kl. IV SP Bezmiechowa, Dominikowi Czebieniakowi z kl.

Kategoria wiekowa kl. V-VII:
I miejsce:
Wiktoria Wójcik kl. V SP Hoczew,
Kornelia Sabat kl. VII Manasterzec,
II miejsce:
Oliwia Orłowska kl. VII SP Manasterzec,
Karina i Faustyna Ginda kl. V + przedszkole SP Manasterzec,
III miejsce:
Nikola Armata Kl. VI SP Manasterzec,
Wiktoria Barańska kl. VI SP Bezmiechowska,
Wyróżnienie:
Krzysztof Delimat,

Najpiękniejsze kartki:
I miejsce:
Amelia Hołubowska kl. III SP Bezmiechowa,
Wiktoria Wójcik kl. V SP Hoczew,
Martyna Zarzycka kl. VI SP Hoczew,
II miejsce:
Dominik Czebieniak kl.III SP Lesko,
Karolina Orłowska kl. IV SP Manasterzec,
Stanisław Szeliga kl. I SP Manasterzec,
III miejsce:
Julia Kucaba kl. II SP. Lesko,
Łukasz Porębski kl. III SP. Średnia Wieś,
Izabela Solon kl. VII SP Hoczew,
Wyróżnienia:
Andżelika Janik kl. VII SP Manasterzec,
Maja Wojtanowska kl. III SP Lesko,
Maja Walko kl. II SP Lesko,
Amelia Kwiatkowska kl. IV SP Bezmiechowa,
Zuzanna Stachyra Kl. VII SP Bezmiechowa,
Gabrysia Podsobińska kl.I SP Manasterzec,
Katarzyna Kucharyk kl. III SP Średnia Wieś,
Wiktor Musz kl. II SP Średnia Wieś.
Nagrody wręczyła Pani Burmistrz Barbara Jankiewicz, która serdecznie pogratulowała zwycięzcom.
Rozdanie nagród poprzedziły występy uczniów z ZSS w Hoczwi, uczniów klas III SP w Lesku oraz leskich gimnazjalistów. 
(BDK)
 
 
 

 

Czytano: 1197 razy
URZĄD MIASTA I GMINY
UL. PARKOWA 1
38-600 LESKO
tel: (013) 469-80-01
fax: (013) 469-64-58
gmina@lesko.pl

Odpady komunalne.
Karta dużej rodziny
.
38-600 Lesko, ul. Rynek
tel./fax: (13) 469 66 95
bcit@lesko.pl
Wybierz poprzedni miesiąc wrzesień 2018 Wybierz następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
15181629166914981359137913801650163615661384
.
.
.
.




















Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
rect Strona główn Mapa serwisu Dodaj do ulubionych RSS BIP Skrzynka podawcza Kontakt Poleć Znajomemu lupa
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]